Herren: Druivenkoers Overijse (BEL)
Rennen: Druivenkoers Overijse (BEL)
Kategorie: 1.1
Datum: 29.08.2018
Strecke: Overijse - Overijse
Distanz: 196.4 km
Endergebnis
-
1.
Xandro Meurisse
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
4:39:49
-
2.
Oscar Riesebeek
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:02
-
3.
Jimmy Janssens
(BEL, Cibel - Cebon)
+ 0:11
-
4.
Floris Gerts
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:25
-
5.
Taco Van Der Hoorn
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:34
-
6.
Justin Jules
(FRA, WB Aqua Protect - Veranclassic)
+ 0:34
-
7.
Sjoerd Van Ginneken
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:34
-
8.
Jeroen Meijers
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:34
-
9.
Mathias Van Gompel
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:34
-
10.
Dimitri Peyskens
(BEL, WB Aqua Protect - Veranclassic)
+ 0:34
-
11.
Benjamin Declercq
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:34
-
12.
Øivind Lukkedal
(NOR, Team Coop)
+ 0:34
-
13.
Jasper Ockeloen
(NED, Monkey Town Continental Team)
+ 0:34
-
14.
Huub Duijn
(NED, Veranda's Willems - Crelan)
+ 0:40
-
15.
Olivier Pardini
(BEL, Team Differdange - Losch)
+ 0:42
-
16.
Jonas Van Genechten
(BEL, Vital Concept Cycling Club)
+ 0:42
-
17.
Lennert Teugels
(BEL, Cibel - Cebon)
+ 0:42
-
18.
Piotr Havik
(NED, BEAT Cycling Club)
+ 0:42
-
19.
Benjamin Perry
(CAN, Israel Cycling Academy)
+ 0:42
-
20.
Carl Fredrik Hagen
(NOR, Joker - Icopal)
+ 0:46
-
21.
Adam Lewis
(GBR, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
+ 0:46
-
22.
Rob Ruijgh
(NED, Tarteletto - Isorex)
+ 0:46
-
23.
Kevin Deltombe
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:46
-
24.
Marvin Tasset
(BEL, AGO - Aqua Service)
+ 0:51
-
25.
Davide Rebellin
(ITA, Sovac - Natura4Ever)
+ 0:56
-
26.
Jérôme Baugnies
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 0:58
-
27.
Aksel Nõmmela
(EST, BEAT Cycling Club)
+ 1:04
-
28.
Robbert De Greef
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 1:10
-
29.
Tanguy Turgis
(FRA, Vital Concept Cycling Club)
+ 1:10
-
30.
Tomas Petit (BEL, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
+ 1:21
-
31.
Joeri Stallaert
(BEL, Team Vorarlberg - Santic)
+ 1:23
-
32.
Tom Vermeer
(NED, Team Differdange - Losch)
+ 1:23
-
33.
Michiel Dieleman
(BEL, Cibel - Cebon)
+ 1:37
-
34.
Peter Schulting
(NED, Monkey Town Continental Team)
+ 1:47
-
35.
Kevyn Ista
(BEL, WB Aqua Protect - Veranclassic)
+ 2:20
-
36.
Ylber Sefa
(ALB, Tarteletto - Isorex)
+ 2:27
-
37.
Sylvain Moniquet
(BEL, AGO - Aqua Service)
+ 2:34
-
38.
Laurent Évrard
(BEL, Sovac - Natura4Ever)
+ 3:25
-
39.
Olav Hjemsæter (NOR, Team Coop)
+ 4:54
-
40.
Alex Mengoulas
(NED, BEAT Cycling Club)
+ 4:54
-
41.
Justin Timmermans
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
+ 4:54
-
42.
Sjoerd Bax
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
+ 4:54
-
43.
Bert De Backer
(BEL, Vital Concept Cycling Club)
+ 4:54
-
44.
Sean Bero (BEL, Sovac - Natura4Ever)
+ 4:54
-
45.
Eliot Lietaer
(BEL, WB Aqua Protect - Veranclassic)
+ 4:54
-
46.
Abram Stockman
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 4:54
-
47.
Kevin Van Melsen
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 4:54
-
48.
Tom Dernies
(BEL, Roubaix - Lille Métropole)
+ 4:54
-
49.
Thomas Sprengers
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 5:00
-
50.
Lionel Taminiaux
(BEL, AGO - Aqua Service)
+ 5:06
-
51.
Jaap Kooijman
(NED, Vlasman CT)
+ 5:16
-
52.
Steven Lammertink
(NED, Vital Concept Cycling Club)
+ 5:25
-
DNF.
Dries De Bondt
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Sean De Bie
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Brecht Ruyters
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Gianni Marchand
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Aimé De Gendt
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Maxime Farazijn
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Cedric Raymackers
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Kenneth Van Rooy
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Dennis Coenen
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Arthur Pagnaer
(BEL, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
-
DNF.
William Elliott
(CAN, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
-
DNF.
Pieter Vanspeybrouck
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Vincent De Sy
(BEL, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
-
DNF.
Guillaume Van Keirsbulck
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Mark McNally
(GBR, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Wesley Kreder
(NED, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Hamish Schreurs
(NZL, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Martijn Budding
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
-
DNF.
Max Emil Boholm Kørner
(NOR, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
-
DNF.
Tom Wirtgen
(LUX, WB Aqua Protect - Veranclassic)
-
DNF.
Jérémy Lecroq
(FRA, Vital Concept Cycling Club)
-
DNF.
Maxime Vantomme
(BEL, WB Aqua Protect - Veranclassic)
-
DNF.
Clément Carisey
(FRA, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Itamar Einhorn
(ISR, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Tyler Williams
(USA, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Mathias De Witte
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Mihkel Räim
(EST, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Adrien Garel
(FRA, Vital Concept Cycling Club)
-
DNF.
Félix Dopchie
(BEL, AGO - Aqua Service)
-
DNF.
Yann Pestiaux
(BEL, AGO - Aqua Service)
-
DNF.
Tom Paquot
(BEL, AGO - Aqua Service)
-
DNF.
Zico Waeytens
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Arjen Livyns
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Laurenz Rex
(BEL, AGO - Aqua Service)
-
DNF.
Erwann Corbel
(FRA, Vital Concept Cycling Club)
-
DNF.
Stijn Devolder
(BEL, Veranda's Willems - Crelan)
-
DNF.
Sébastien Delfosse
(BEL, WB Aqua Protect - Veranclassic)
-
DNF.
Jesse Yates
(GBR, Team Wiggins)
-
DNF.
Morgan Kneisky
(FRA, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Ludvik Aspelund Holstad
(NOR, Joker - Icopal)
-
DNF.
Aksel Fischer Aasheim
(NOR, Joker - Icopal)
-
DNF.
Jannik Steimle
(GER, Team Vorarlberg - Santic)
-
DNF.
Roland Thalmann
(SUI, Team Vorarlberg - Santic)
-
DNF.
Lukas Meiler
(GER, Team Vorarlberg - Santic)
-
DNF.
Ole Forfang
(NOR, Joker - Icopal)
-
DNF.
Manuel Bosch
(AUT, Team Vorarlberg - Santic)
-
DNF.
Fritjof Røinås
(NOR, Joker - Icopal)
-
DNF.
Campbell Stewart
(NZL, Team Wiggins)
-
DNF.
Corentin Navarro
(FRA, Team Wiggins)
-
DNF.
Robert Scott
(GBR, Team Wiggins)
-
DNF.
Oliver Robinson
(GBR, Team Wiggins)
-
DNF.
James Fouche
(NZL, Team Wiggins)
-
DNF.
Nahom Desale
(ERI, BEAT Cycling Club)
-
DNF.
Dominik Amann
(AUT, Team Vorarlberg - Santic)
-
DNF.
Matthias Legley
(BEL, Sovac - Natura4Ever)
-
DNF.
Eduardo Ignacio Villanueva
(ARG, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Ignacio Alejandro Espinoza Ibarra
(CHI, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Leonel Quintero
(VEN, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Oscar Bazan Claveles
(ARG, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Jose Eduardo Autran Carrillo
(CHI, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Orluis Aular
(VEN, Start - Team Gusto)
-
DNF.
Henrik Evensen
(NOR, Joker - Icopal)
-
DNF.
Youcef Reguigui
(ALG, Sovac - Natura4Ever)
-
DNF.
Emiel Vermeulen
(BEL, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Alexander Geuens
(BEL, Sovac - Natura4Ever)
-
DNF.
Trond Håkon Trondsen
(NOR, Team Coop)
-
DNF.
Gustav Höög
(SWE, Team Coop)
-
DNF.
Krister Hagen
(NOR, Team Coop)
-
DNF.
Fredrik Ludvigsson
(SWE, Team Coop)
-
DNF.
Kristian Aasvold
(NOR, Team Coop)
-
DNF.
Thomas Carter (NZL, Sovac - Natura4Ever)
-
DNF.
Toni Franz
(GER, Team Differdange - Losch)
-
DNF.
Gabriel Cullaigh
(GBR, Team Wiggins)
-
DNF.
Maarten De Jonge
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Marijn Van Den Berg
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Jason Van Dalen
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Vincent Hoppezak
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Adriaan Janssen
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Jordy Buskermolen
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Wesley Van Dyck
(BEL, BEAT Cycling Club)
-
DNF.
Ivar Slik
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Daan Hoeyberghs
(BEL, BEAT Cycling Club)
-
DNF.
Daniel Abraham Gebru
(NED, BEAT Cycling Club)
-
DNF.
Sergio Torres Jorro
(ESP, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Michiel Stockman
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Ruben Scheire
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Polychronis Tzortzakis
(GRE, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Luuc Bugter
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Melvin Van Zijl
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Steven Tronet
(FRA, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Lander Seynaeve
(BEL, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Samuel Leroux
(FRA, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Pierre Gouault
(FRA, Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Kevin Verwaest
(BEL, Team Differdange - Losch)
-
DNF.
Joshua Teasdale
(GBR, Team Differdange - Losch)
-
DNF.
Stephan Bakker
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Tom Thill
(LUX, Team Differdange - Losch)
-
DNF.
Edward Walsh
(CAN, T.Palm - Pôle Continental Wallon)
-
DNF.
Jelle Wolsink
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Joost Van Der Burg
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Beau Duvigneau
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Jasper Bovenhuis
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Kelvin Van Den Dool
(NED, Vlasman CT)
-
DNF.
Sven Van Luijk
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Larry Valvasori
(LUX, Team Differdange - Losch)