Herren: Dwars door West-Vlaanderen Johan Museeuw Classic (BEL)
Rennen: Dwars door West-Vlaanderen Johan Museeuw Classic (BEL)
Kategorie: 1.1
Datum: 05.03.2017
Strecke: Nieuwpoort - Ichtegem
Distanz: 203.6 km
Endergebnis
-
1.
Jos van Emden
(NED, Team LottoNl-Jumbo)
4:55:38
-
2.
Silvan Dillier
(SUI, BMC Racing Team)
+ 0:00
-
3.
Lasse Norman Hansen (DEN, Aqua Blue Sport)
+ 0:11
-
4.
Jasper De Buyst
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:33
-
5.
Guillaume Van Keirsbulck
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 0:33
-
6.
Jesper Asselman
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:33
-
7.
Jens Debusschere
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:43
-
8.
Elmar Reinders
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 0:43
-
9.
Twan Castelijns
(NED, Team LottoNl-Jumbo)
+ 0:47
-
10.
Iljo Keisse
(BEL, Quick-Step Floors)
+ 1:16
-
11.
Taco Van Der Hoorn
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 1:16
-
12.
Brecht Dhaene
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
+ 1:37
-
13.
Amund Grondahl Jansen
(NOR, Team LottoNl-Jumbo)
+ 1:44
-
14.
Florian Vachon
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
+ 1:44
-
15.
Roy Jans
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
+ 1:44
-
16.
Pim Ligthart
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 1:44
-
17.
Pieter Serry
(BEL, Quick-Step Floors)
+ 1:46
-
18.
Gijs Van Hoecke
(BEL, Team LottoNl-Jumbo)
+ 1:46
-
19.
Hugo Hofstetter
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
+ 2:35
-
20.
Miles Scotson
(AUS, BMC Racing Team)
+ 2:35
-
21.
Brian Van Goethem
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
+ 2:35
-
22.
Jan Willem Van Schip
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
+ 2:35
-
23.
Tim Declercq
(BEL, Quick-Step Floors)
+ 2:35
-
24.
Bert Van Lerberghe
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 5:57
-
25.
Alexander Porsev
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
+ 5:57
-
26.
Aaron Gate
(NZL, Aqua Blue Sport)
+ 5:57
-
27.
Frederik Backaert
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
+ 5:57
-
28.
Maxime Farazijn
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 5:57
-
29.
Floris Gerfs (NED, BMC Racing Team)
+ 5:57
-
30.
Martin Elmiger
(SUI, BMC Racing Team)
+ 5:57
-
31.
Stijn Devolder
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
+ 5:57
-
32.
Maximilian Schachmann
(GER, Quick-Step Floors)
+ 5:57
-
33.
Rémi Cavagna
(FRA, Quick-Step Floors)
+ 5:57
-
34.
Franck Bonnamour
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
+ 5:57
-
35.
Andrea Pasqualon
(ITA, Wanty - Groupe Gobert)
+ 5:57
-
36.
Frederik Frison
(BEL, Lotto Soudal)
+ 5:57
-
37.
Arnaud Courteille
(FRA, FDJ)
+ 5:57
-
38.
Wesley Kreder
(NED, Wanty - Groupe Gobert)
+ 5:57
-
39.
Victor Campenaerts
(BEL, Team LottoNl-Jumbo)
+ 6:07
-
DNF.
Kenny Dehaes
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Pieter Vanspeybrouck
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Xandro Meurisse
(BEL, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Yoann Offredo
(FRA, Wanty - Groupe Gobert)
-
DNF.
Sander Cordeel
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Julien Stassen
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Kevin Ista (BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Ludwig De Winter
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Huub Duyn
(NED, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Lawrence Naesen
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Stef Van Zummeren
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Olivier Pardini
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Jens Mouris
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
-
DNF.
Berden De Vries
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
-
DNF.
Dries De Bondt
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Andre Looij
(NED, Roompot - Nederlandse Loterij)
-
DNF.
Maxime Vantomme
(BEL, WB Veranclassic Aqua Protect)
-
DNF.
Tom Bohli
(SUI, BMC Racing Team)
-
DNF.
Loïc Vliegen
(BEL, BMC Racing Team)
-
DNF.
Kris Boeckmans
(BEL, Lotto Soudal)
-
DNF.
Marcel Sieberg
(GER, Lotto Soudal)
-
DNF.
Remy Mertz
(BEL, Lotto Soudal)
-
DNF.
Kilian Frankiny
(SUI, BMC Racing Team)
-
DNF.
James Shaw
(GBR, Lotto Soudal)
-
DNF.
Sander Armee
(BEL, Lotto Soudal)
-
DNF.
Laurens De Plus
(BEL, Quick-Step Floors)
-
DNF.
Martin Velits
(SVK, Quick-Step Floors)
-
DNF.
Odd Christian Eiking
(NOR, FDJ)
-
DNF.
Marc Fournier
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Daniel Hoelgaard
(NOR, FDJ)
-
DNF.
Kevin Deltombe
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Lorrenzo Manzin
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Preben Van Hecke
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Cedric Pineau
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Benoit Vaugrenard
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Kenneth Vanbilsen
(BEL, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Aidis Kruopis
(LTU, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Michael Goolaerts
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Martijn Keizer
(NED, Team LottoNl-Jumbo)
-
DNF.
Steven Lammertink
(NED, Team LottoNl-Jumbo)
-
DNF.
Koen Bouwman
(NED, Team LottoNl-Jumbo)
-
DNF.
Joseph Rosskopf
(USA, BMC Racing Team)
-
DNF.
Lindsay De Vylder
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Edward Planckaert
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Jonas Rickaert
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Jens Wallays
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Johan Le Bon
(FRA, FDJ)
-
DNF.
Timothy Stevens
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Gianni Bossuyt
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Ciske Aneca
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Kevin Verwaest
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Rob Ruijgh
(NED, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Jelle Mannaerts
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Niels De Rooze
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Jimmy Janssens
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Louis Verhelst
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Ike Groen
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Barry Markus
(NED, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Arjen Livyns
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Dieter Bouvry
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Alexander Geuens
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Anthony Perez
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Joeri Stallaert
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Jonas Van Genechten
(BEL, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Lorenzo Blomme
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Milan Veltman
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Jonas Bokeloh
(GER, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Jacob Scott
(GBR, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Sean Mckenna
(IRL, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Sean Mackinnon
(CAN, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Przemyslaw Kasperkiewicz
(POL, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Massimo Vanderaerden
(BEL, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Sven Van Luijk
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Michael Cools
(BEL, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Maarten De Jonge
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Dennis Bakker
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Mel Van Der Veekens
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Luuc Bugter
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Jason Van Dalen
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Jordi Talen
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Mitchell Mulhern
(AUS, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Daan Meijers
(NED, Delta Cycling Rotterdam)
-
DNF.
Dennis Coenen
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Ivar Slik
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNF.
Anthony Delaplace
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Peter Koning
(NED, Aqua Blue Sport)
-
DNF.
David Boucher
(BEL, Pauwels Sauzen - Vastgoedservice Continental Team)
-
DNF.
Conor Dunne
(IRL, Aqua Blue Sport)
-
DNF.
Calvin Watson
(AUS, Aqua Blue Sport)
-
DNF.
Mark Christian
(GBR, Aqua Blue Sport)
-
DNF.
Benoit Jarrier
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Michiel Dieleman
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Erwann Corbel
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Artur Ershov
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Boris Vallee
(BEL, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Jimmy Turgis
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Rayane Bouhanni
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Conor Hennebry
(IRL, An Post Chain Reaction)
-
DNF.
Michaël Van Staeyen
(BEL, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Timothy Dupont
(BEL, Veranda's Willems Crelan)
-
DNF.
Dorian Godon
(FRA, Cofidis, Solutions Credits)
-
DNF.
Armindo Fonseca
(FRA, Fortuneo - Vital Concept)
-
DNF.
Mihkel Räim
(EST, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Mathias De Witte
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Alexander Maes
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Stijn De Bock
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Gianni Marchand
(BEL, Cibel - Cebon)
-
DNF.
Tyler Williams
(USA, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Dennis Van Winden
(NED, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Daniel Turek
(CZE, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Guy Sagiv
(ISR, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Pavel Brutt
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Benjamin Perry
(CAN, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Zakkari Dempster
(AUS, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Guillaume Boivin
(CAN, Israel Cycling Academy)
-
DNF.
Dmitriy Kozontchuk
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Nikolay Trusov
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Kirill Sveshnikov
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Andrei Solomennikov (RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNF.
Ivan Savitskiy
(RUS, Gazprom – Rusvelo)
-
DNS.
Joris Blokker
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNS.
Andrew Fenn
(GBR, Aqua Blue Sport)
-
DNS.
Stephan Bakker
(NED, Monkey Town Continental Team)
-
DNS.
Bas Tietema
(NED, An Post Chain Reaction)
-
DNS.
Rick Van Breda
(NED, Monkey Town Continental Team)