Herren: Classic Var (FRA)
Rennen: Classic Var (FRA)
Kategorie: 1.1
Datum: 16.02.2024
Strecke: Saint-Raphaël - Mont Faron
Distanz: 184.3 km
Endergebnis
-
1.
Lenny Martinez
(FRA, Groupama - FDJ)
4:09:43
-
2.
Tobias Halland Johannessen
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 0:00
-
3.
Romain Bardet
(FRA, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 0:00
-
4.
Michael Woods
(CAN, Israel - Premier Tech)
+ 0:01
-
5.
Aurélien Paret-peintre
(FRA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 0:10
-
6.
David Gaudu
(FRA, Groupama - FDJ)
+ 0:17
-
7.
Bastien Tronchon
(FRA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 0:28
-
8.
Kevin Vermaerke
(USA, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 0:28
-
9.
Simon Dalby
(DEN, Uno-X Mobility)
+ 0:28
-
10.
Romain Grégoire
(FRA, Groupama - FDJ)
+ 0:41
-
11.
Nans Peters
(FRA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 1:06
-
12.
Chris Hamilton
(AUS, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 1:07
-
13.
Ewen Costiou
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
+ 1:10
-
14.
Dylan Teuns
(BEL, Israel - Premier Tech)
+ 1:24
-
15.
Jonathan Lastra
(ESP, Cofidis)
+ 1:30
-
16.
Axel Mariault
(FRA, Cofidis)
+ 1:34
-
17.
Jordan Jegat
(FRA, TotalEnergies)
+ 1:34
-
18.
Artus Jaladeau (FRA, CIC U Nantes Atlantique)
+ 1:39
-
19.
Louka Matthys
(BEL, Bingoal WB)
+ 1:43
-
20.
Clément Braz Afonso (FRA, CIC U Nantes Atlantique)
+ 1:45
-
21.
Krists Neilands
(LAT, Israel - Premier Tech)
+ 2:05
-
22.
Joris Delbove
(FRA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 2:10
-
23.
Louis Barré
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
+ 2:21
-
24.
Théo Delacroix
(FRA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 2:33
-
25.
Jean-Louis Le Ny
(FRA, Nice Métropole Côte d'Azur)
+ 2:37
-
26.
Jakob Fuglsang
(DEN, Israel - Premier Tech)
+ 2:39
-
27.
Robin Orins
(BEL, Lotto Dstny Development Team)
+ 2:41
-
28.
Alexis Vuillermoz
(FRA, TotalEnergies)
+ 2:52
-
29.
Nicolas Breuillard (FRA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 2:56
-
30.
Mattéo Vercher
(FRA, TotalEnergies)
+ 2:56
-
31.
Gorka Izagirre
(ESP, Cofidis)
+ 3:09
-
32.
Célestin Guillon
(FRA, Van Rysel - Roubaix)
+ 3:09
-
33.
Antoine Debons
(SUI, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 3:27
-
34.
Aaron Van Der Beken
(BEL, Bingoal WB)
+ 3:49
-
35.
Léo Danès
(FRA, CIC U Nantes Atlantique)
+ 4:06
-
36.
Pierre Henry Basset (FRA, CIC U Nantes Atlantique)
+ 4:07
-
37.
Kevin Geniets
(LUX, Groupama - FDJ)
+ 4:07
-
38.
Kristian Sbaragli
(ITA, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 4:34
-
39.
Jaakko Hänninen
(FIN, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 4:50
-
40.
Thomas Champion
(FRA, Cofidis)
+ 5:02
-
41.
Guillaume Martin
(FRA, Cofidis)
+ 5:02
-
42.
Nils Aebersold (SUI, Lidl - Trek Future Racing)
+ 5:10
-
43.
Liam O'Brien (IRL, Lidl - Trek Future Racing)
+ 5:29
-
44.
Floris De Tier
(BEL, Bingoal WB)
+ 6:00
-
45.
Steffen De Schuyteneer (BEL, Lotto Dstny Development Team)
+ 6:06
-
46.
Matteo Amella
(ITA, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 6:08
-
47.
Mathieu Burgaudeau
(FRA, TotalEnergies)
+ 6:10
-
48.
Robin Plamondon
(CAN, CIC U Nantes Atlantique)
+ 6:14
-
49.
Rémi Capron
(FRA, Van Rysel - Roubaix)
+ 6:37
-
50.
Larry Warbasse
(USA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 6:47
-
51.
Benoît Cosnefroy
(FRA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 6:49
-
52.
Jordan Labrosse
(FRA, Decathlon AG2R La Mondiale Team)
+ 6:49
-
53.
Steff Cras
(BEL, TotalEnergies)
+ 7:23
-
54.
Simon Guglielmi
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
+ 7:47
-
55.
Alan Jousseaume
(FRA, TotalEnergies)
+ 7:53
-
56.
Lars Van Den Berg
(NED, Groupama - FDJ)
+ 8:16
-
57.
Mason Hollyman
(GBR, Israel - Premier Tech)
+ 8:47
-
58.
Magnus Kulset
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 8:54
-
59.
Victor Vaneeckhoutte (BEL, Lotto Dstny Development Team)
+ 9:01
-
60.
Mauro Cuylits (BEL, Lotto Dstny Development Team)
+ 9:08
-
61.
Cole Kessler
(USA, Lidl - Trek Future Racing)
+ 9:08
-
62.
Matys Grisel (FRA, Lotto Dstny Development Team)
+ 9:10
-
63.
Romain Combaud
(FRA, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 9:10
-
64.
Kenny Molly
(BEL, Van Rysel - Roubaix)
+ 9:23
-
65.
Louis Leidert (GER, Lidl - Trek Future Racing)
+ 9:23
-
66.
Axel Narbonne Zuccarelli
(FRA, Nice Métropole Côte d'Azur)
+ 9:50
-
67.
Alexandre Delettre
(FRA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 9:50
-
68.
Morné Van Niekerk
(RSA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 9:50
-
69.
Daniil Yakovlev (UKR, Lotto Dstny Development Team)
+ 10:26
-
70.
Valentin Tabellion
(FRA, Van Rysel - Roubaix)
+ 11:50
-
71.
Romain Cardis
(FRA, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 12:07
-
72.
Anthony Perez
(FRA, Cofidis)
+ 12:24
-
73.
Guillaume Boivin
(CAN, Israel - Premier Tech)
+ 12:24
-
74.
Matisse Julien
(CAN, CIC U Nantes Atlantique)
+ 12:24
-
75.
Gaëtan Verleyen
(BEL, Bingoal WB)
+ 12:24
-
76.
Fredrik Dversnes
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 12:24
-
77.
Kévin Ledanois
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
+ 12:24
-
78.
Noah Detalle
(BEL, Bingoal WB)
+ 12:24
-
79.
Alexandre Léonien (FRA, Nice Métropole Côte d'Azur)
+ 12:24
-
80.
Fabien Grellier
(FRA, TotalEnergies)
+ 12:24
-
81.
Simone Olivero
(ITA, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 12:24
-
82.
Niccolò Bonifazio
(ITA, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 12:24
-
83.
Marco Tizza
(ITA, Bingoal WB)
+ 12:24
-
84.
Thomas Boudat
(FRA, Van Rysel - Roubaix)
+ 12:24
-
85.
Etienne Van Empel
(NED, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 12:24
-
86.
Simon Geschke
(GER, Cofidis)
+ 12:28
-
87.
Fabian Lienhard
(SUI, Groupama - FDJ)
+ 12:28
-
88.
Alessandro Iacchi
(ITA, Team Corratec - Vini Fantini)
+ 12:31
-
89.
Vlad Van Mechelen
(BEL, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 13:02
-
90.
Dillon Corkery (IRL, St Michel - Mavic - Auber93)
+ 13:06
-
91.
Alexander Konijn (NED, Nice Métropole Côte d'Azur)
+ 13:06
-
92.
Jonas Iversby Hvideberg
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 13:09
-
93.
Sean Flynn
(GBR, Team dsm-firmenich PostNL)
+ 13:09
-
94.
Maël Guégan
(FRA, CIC U Nantes Atlantique)
+ 13:19
-
95.
Ådne Holter
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 13:26
-
96.
Anders Halland Johannessen
(NOR, Uno-X Mobility)
+ 13:26
-
97.
Nadav Raisberg
(ISR, Israel - Premier Tech)
+ 14:58
-
98.
Matteo Milan
(ITA, Lidl - Trek Future Racing)
+ 16:10
-
99.
Martin Pedersen (DEN, Lidl - Trek Future Racing)
+ 16:16
-
100.
Raúl García Pierna
(ESP, Arkéa - B&B Hotels)
+ 19:57
-
DNF.
Kévin Vauquelin
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
-
DNF.
Clément Champoussin
(FRA, Arkéa - B&B Hotels)
-
DNF.
Jens Verbrugghe
(BEL, Groupama - FDJ)
-
DNF.
Axel De Lie
(BEL, Lotto Dstny Development Team)
-
DNF.
Mats Wenzel
(LUX, Lidl - Trek Future Racing)
-
DNF.
Andrea Mifsud
(FRA, Nice Métropole Côte d'Azur)
-
DNF.
Noah Knecht (FRA, Nice Métropole Côte d'Azur)
-
DNS.
Davide Persico
(ITA, Bingoal WB)