Herren: Kampioenschap van Vlaanderen (BEL)
Rennen: Kampioenschap van Vlaanderen (BEL)
Kategorie: 1.1
Datum: 17.09.2021
Strecke: Koolskamp - Koolskamp
Distanz: 195.3 km
Endergebnis
-
1.
Jasper Philipsen
(BEL, Alpecin-Fenix)
4:11:14
-
2.
Dylan Groenewegen
(NED, Jumbo-Visma)
+ 0:00
-
3.
Martin Laas
(EST, Bora-Hansgrohe)
+ 0:00
-
4.
Matteo Moschetti
(ITA, Trek-Segafredo)
+ 0:00
-
5.
Niccolò Bonifazio
(ITA, Total Direct Energie)
+ 0:00
-
6.
Baptiste Planckaert
(BEL, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:00
-
7.
Wessel Krul
(NED, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
8.
Martins Pluto
(LLAT, Abloc CT)
+ 0:00
-
9.
Nathan Vandepitte
(FRA, Bingoal WB)
+ 0:00
-
10.
Stanislaw Aniolkowski
(POL, Bingoal Pauwels Sauzen WB)
+ 0:00
-
11.
Olav Kooij
(NED, Jumbo-Visma)
+ 0:00
-
12.
Maximilien Picoux
(BEL, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
+ 0:00
-
13.
Campbell Stewart
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 0:00
-
14.
Lionel Taminiaux
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
15.
Michaël Van Staeyen
(BEL, Evopro Racing)
+ 0:00
-
16.
Gil D´Heygere (BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
17.
Jensen Plowright
(AUS, Team Bridgelane)
+ 0:00
-
18.
Giacomo Nizzolo
(ITA, Team Qhubeka Assos)
+ 0:00
-
19.
Gerben Thijssen
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
20.
Colin Joyce
(USA, Rally Cycling)
+ 0:00
-
21.
Martijn Budding
(NED, Beat Cycling)
+ 0:00
-
22.
Jordi Meeus
(BEL, Bora-Hansgrohe)
+ 0:00
-
23.
Bram Welten
(NED, Team Arkea-Samsic)
+ 0:00
-
24.
Jens Reynders
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
+ 0:00
-
25.
Mathias De Witte
(BEL, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
+ 0:00
-
26.
Rüdiger Selig
(GER, Bora-Hansgrohe)
+ 0:00
-
27.
Jesper Rasch
(NED, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
28.
Alberto Dainese
(ITA, Team DSM)
+ 0:00
-
29.
Ruben Apers
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
+ 0:00
-
30.
Oskar Nisu
(EST, Evopro Racing)
+ 0:00
-
31.
Tobias Andresen
(DEN, Team DSM)
+ 0:00
-
32.
Tim van Dijke
(NED, Jumbo-Visma)
+ 0:00
-
33.
Timothy Dupont
(BEL, Bingoal Pauwels Sauzen WB)
+ 0:00
-
34.
Fabio Jakobsen
(NED, Deceuninck-QuickStep)
+ 0:00
-
35.
Timo Roosen
(NED, Jumbo-Visma)
+ 0:00
-
36.
Christophe Noppe
(BEL, Team Arkea-Samsic)
+ 0:00
-
37.
Alfdan De Decker
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
38.
Stefano Museeuw
(BEL, Beat Cycling)
+ 0:00
-
39.
Florian Senechal
(FRA, Deceuninck-QuickStep)
+ 0:00
-
40.
Corbin Strong
(NZL, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
41.
Erlend Blikra
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 0:00
-
42.
Filippo Conca
(ITA, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
43.
Lorrenzo Manzin
(FRA, Total Direct Energie)
+ 0:00
-
44.
Lindsay De Vylder
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
+ 0:00
-
45.
Bert Van Lerberghe
(BEL, Deceuninck-QuickStep)
+ 0:00
-
46.
Enzo Wouters
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
47.
Emils Liepins
(LAT, Trek-Segafredo)
+ 0:00
-
48.
Edward Theuns
(BEL, Trek-Segafredo)
+ 0:00
-
49.
Jonas Rickaert
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
50.
Sean Flynn
(GBR, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
51.
Kamil Malecki
(POL, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
52.
Donavan Grondin
(FRA, Team Arkea-Samsic)
+ 0:00
-
53.
Riccardo Minali
(ITA, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:00
-
54.
Martin Urianstad
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 0:00
-
55.
Dorian De Mmaeght (BEL, Bingoal Pauwels Sauces WB)
+ 0:00
-
56.
Thomas Denis
(FRA, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
+ 0:00
-
57.
Charles-Etienne Chretien
(CAN, Rally Cycling)
+ 0:00
-
58.
Thomas Bonnet
(FA, Team TotalEnergies)
+ 0:00
-
59.
Luke Mudgway
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 0:00
-
60.
Yoeri Havik
(NED, Beat Cycling)
+ 0:00
-
61.
Sébastien Grignard
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
62.
Florian Maitre
(FRA, Total Direct Energie)
+ 0:00
-
63.
Pepijn Reinderink
(NED, Team DSM)
+ 0:00
-
64.
Jonas Castrique
(BEL, Bingoal Pauwels Sauzen WB)
+ 0:00
-
65.
Tom Sexton
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 0:00
-
66.
Carlos Barbero
(ESP, Team Qhubeka Assos)
+ 0:00
-
67.
Anton Palzer
(GER, Bora-Hansgrohe)
+ 0:00
-
68.
Christoph Pfingsten
(GER, Jumbo-Visma)
+ 0:00
-
69.
Robin Skivild
(DEN, Uno-X Dare Development Team)
+ 0:00
-
70.
Jasha Sütterlin
(GER, Team DSM)
+ 0:00
-
71.
Stefano Oldani
(ITA, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
72.
Jakob Egholm
(DEN, Trek-Segafredo)
+ 0:00
-
73.
Senne Leysen
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
74.
Gianni Marchand
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
75.
Thibau Verhofstadt
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
76.
Emilien Jeannier (FRA, Team TotalEnergies)
+ 0:00
-
77.
Thimo Willems
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
+ 0:00
-
78.
Oskar Myrestøl Johansson
(NOR, Uno-X Dare Development Team)
+ 0:00
-
79.
Thomas Boudat
(FRA, Team Arkea-Samsic)
+ 0:00
-
80.
Alexander White
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 0:00
-
81.
Simon Clarke
(AUS, Team Qhubeka Assos)
+ 0:00
-
82.
Maikel Zijlaard
(NED, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
83.
Samuel Leroux
(FRA, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
+ 0:00
-
84.
Luuc Bugter
(NED, Beat Cycling)
+ 0:00
-
85.
Oscar Riesebeek
(NED, Alpecin-Fenix)
+ 0:00
-
86.
Milan Paulus
(BEL, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
87.
Michael Gogl
(AUT, Team Qhubeka Assos)
+ 0:00
-
88.
Stan Van Tricht
(BEL, SEG Racing Academy)
+ 0:00
-
89.
Maxime De Poorter
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
90.
Sean De Bie
(BEL, Bingoal Pauwels Sauzen WB)
+ 0:00
-
91.
Aaron Gate
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 0:00
-
92.
Nickolas Zukowsky
(CAN, Rally Cycling)
+ 0:00
-
93.
Benjamin Declercq
(BEL, Team Arkea-Samsic)
+ 0:00
-
94.
Stijn De Bock
(BEL, Tarteletto-Isorex)
+ 0:00
-
95.
Loïc Vliegen
(BEL, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:13
-
96.
Kevin Van Melsen
(BEL, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:13
-
97.
Thomas Day
(GBR, SEG Racing Academy)
+ 0:13
-
98.
Lars Loohuis
(NED, Abloc CT)
+ 0:13
-
99.
Kenny De Ketele
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
+ 0:13
-
100.
Tim Declercq
(BEL, Deceuninck-QuickStep)
+ 0:13
-
101.
Ayco Bastiaens
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:13
-
102.
Piotr Havik
(NED, Beat Cycling)
+ 0:13
-
103.
Romain Combaud
(FRA, Team DSM)
+ 0:13
-
104.
Mathis Le Berre
(FRA, Team Arkea Samsic)
+ 0:13
-
105.
Samual Eddy (AUS, Team BridgeLane)
+ 0:13
-
106.
Ryan Schilt (NED, Team BridgeLane)
+ 0:13
-
107.
Cyrus Monk
(AUS, Evopro Racing)
+ 0:13
-
108.
Giovanni Aleotti
(ITA, Bora-Hansgrohe)
+ 0:13
-
109.
Matthew Walls
(GBR, Bora-Hansgrohe)
+ 0:22
-
110.
Mike Schuch
(NED, Abloc CT)
+ 0:23
-
111.
André Luijk
(NED, Abloc CT)
+ 0:23
-
112.
Charlie Quarterman (GBR, Trek-Segafredo)
+ 0:23
-
113.
Jonny Brown (USA, EvoPro Racing)
+ 0:25
-
114.
Stephen Bassett
(USA, Rally Cycling)
+ 0:25
-
115.
Max Kanter
(GER, Team DSM)
+ 0:25
-
116.
Clément Russo
(FRA, Team Arkea-Samsic)
+ 0:36
-
117.
Lars Saugstad
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 0:44
-
118.
James Fouche
(AUS, Black Spike Pro Cycling)
+ 0:44
-
119.
Raphael Parisella
(CAN, Rally Cycling)
+ 0:54
-
120.
Ludwig De Winter
(BEL, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:54
-
121.
Xandres Vervloesem
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:54
-
122.
Paul Ourselin
(FRA, Total Direct Energie)
+ 0:54
-
123.
Pavel Bittner
(CZE, Team DSM)
+ 0:54
-
124.
Andreas Schillinger
(GER, Bora-Hansgrohe)
+ 0:54
-
125.
Quinten Hermans
(BEL, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 0:54
-
126.
Jordan Levasseur
(FRA, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
+ 0:54
-
127.
Dimitri Claeys
(BEL, Team Qhubeka Assos)
+ 0:54
-
128.
Matthew Dinham
(AUS, Team Bridgelane)
+ 0:54
-
129.
Alastair Christie-Johnston
(AUS, Team Bridgelane)
+ 0:54
-
130.
Sven Burger
(NED, Beat Cycling)
+ 0:54
-
131.
Alexander Kamp
(DEN, Trek-Segafredo)
+ 0:54
-
132.
Tobias Aagaard Hansen (DEN, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 0:54
-
133.
Jimmy Janssens
(BEL, Alpecin-Fenix)
+ 0:54
-
134.
Adrien Petit
(FRA, Total Direct Energie)
+ 0:59
-
135.
Nathan Van Hooydonck
(BEL, Jumbo-Visma)
+ 1:02
-
136.
Lennard Hofstede
(NED, Jumbo-Visma)
+ 1:02
-
137.
Sindre Kulset
(NOR, Uno-X Pro Cycling Team)
+ 2:09
-
138.
Robin Carpenter
(USA, Rally Cycling)
+ 2:32
-
139.
Samuel Jenner
(AUS, Team Bridgelane)
+ 2:42
-
140.
Boris Vallee
(BEL, Bingoal Pauwels Sauzen WB)
+ 4:57
-
141.
Jan-Willem van Schip
(NED, BEAT Cycling)
+ 4:58
-
142.
Ethan Batt
(NZL, Black Spoke Pro Cycling)
+ 4:58
-
143.
Harry Tanfield
(GBR, Team Qhubeka Assos)
+ 4:58
-
144.
Corne van Kessel
(NED, Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux)
+ 4:58
-
145.
Brendan Rhim
(USA, Evopro Racing)
+ 4:58
-
DNF.
Vitor Zucco Schizzi
(BRA, EvoPro Racing)
-
DNF.
Tosh Van Der Sande
(BEL, Lotto Soudal)
-
DNF.
Ben Van Dam
(AUS, Team BridgeLane)
-
DNF.
Valentin Tabellion
(FRA, Xelliss-Roubaix Lille Metropole)
-
DNF.
Mel van der Veekens
(NED, Abloc CT)
-
DNF.
Thomas Acosta (FRA, EvoPro Racing)
-
DNF.
Sam Bennett
(IRL, Deceuninck-QuickStep)
-
DNF.
Robbe Ghys
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
-
DNF.
Sander De Pestel
(BEL, Sport Vlaanderen-Baloise)
-
DNF.
Ian Garrison (USA, Deceuninck-QuickStep)