Herren: Grote prijs Jean-Pierre Monseré (BEL)
Rennen: Grote prijs Jean-Pierre Monseré (BEL)
Kategorie: 1.1
Datum: 08.03.2020
Strecke: Hooglede - Roeselare
Distanz: 196.8 km
Endergebnis
-
1.
Fabio Jakobsen
(NED, Deceuninck - Quick Step)
4:41:27
-
2.
Timothy Dupont
(BEL, Circus - Wanty Gobert)
+ 0:00
-
3.
Alfdan De Decker
(BEL, Circus - Wanty Gobert)
+ 0:00
-
4.
Luca Mozzato
(ITA, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:00
-
5.
Thomas Boudat
(FRA, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:00
-
6.
Boris Vallée
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 0:00
-
7.
Florian Sénéchal
(FRA, Deceuninck - Quick Step)
+ 0:00
-
8.
Christophe Noppe
(BEL, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:00
-
9.
Oscar Gatto
(ITA, Bora - Hansgrohe)
+ 0:00
-
10.
Enzo Wouters
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 0:00
-
11.
Aaron Grosser
(GER, Bike Aid)
+ 0:00
-
12.
Emiel Vermeulen
(BEL, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
+ 0:00
-
13.
Stanislaw Aniolkowski
(POL, CCC Development Team)
+ 0:00
-
14.
Nikolas Maes
(BEL, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
15.
Jesper Asselman
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 0:00
-
16.
Fabio Van Den Bossche
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
17.
Rory Townsend
(IRL, Canyon dhb p/b Soreen)
+ 0:00
-
18.
Daragh O'Mahony (IRL, SwiftCarbon Pro Cycling)
+ 0:00
-
19.
Jens Van Den Dool
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 0:00
-
20.
Louis Bendixen
(DEN, Team Coop)
+ 0:00
-
21.
Thimo Willems
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
22.
Piotr Havik
(NED, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 0:00
-
23.
Alex Vogel
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 0:00
-
24.
Justin Timmermans
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
+ 0:00
-
25.
August Jensen
(NOR, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 0:00
-
26.
Martijn Budding
(NED, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 0:00
-
27.
Nick Brabander
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
+ 0:00
-
28.
Olav Hjemsæter (NOR, Team Coop)
+ 0:00
-
29.
Jason Van Dalen
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 0:00
-
30.
Ivan Centrone
(LUX, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
+ 0:00
-
31.
Timon Rüegg
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 0:00
-
32.
Dylan Bouwmans
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 0:00
-
33.
Matthias Reutimann
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 0:00
-
34.
Ryan Christensen
(NZL, Canyon dhb p/b Soreen)
+ 0:00
-
35.
Szymon Krawczyk
(POL, CCC Development Team)
+ 0:00
-
36.
Ivar Slik
(NED, À Bloc CT)
+ 0:00
-
37.
Aksel Nõmmela
(EST, Wallonie Bruxelles)
+ 0:00
-
38.
Stefano Oldani
(ITA, Lotto Soudal)
+ 0:00
-
39.
Yves Lütolf
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 0:00
-
40.
Thomas Joseph
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 0:00
-
41.
Niels Van Ekeren
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
+ 0:00
-
42.
Daniel Oss
(ITA, Bora - Hansgrohe)
+ 0:00
-
43.
Lucas Carstensen
(GER, Bike Aid)
+ 0:00
-
44.
William Bjergfelt
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
+ 0:00
-
45.
Iver Johan Knotten
(NOR, Team Coop)
+ 0:00
-
46.
Fredrik Dversnes
(NOR, Team Coop)
+ 0:00
-
47.
Adrien Garel
(FRA, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:00
-
48.
Kenneth Van Rooy
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:00
-
49.
Alvaro José Hodeg Chagui
(COL, Deceuninck - Quick Step)
+ 0:00
-
50.
Stijn Appel
(NED, À Bloc CT)
+ 0:00
-
51.
Szymon Tracz
(POL, CCC Development Team)
+ 0:00
-
52.
Maxime Vantomme
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 0:00
-
53.
Patrick Gamper
(AUT, Bora - Hansgrohe)
+ 0:00
-
54.
Sjoerd Bax
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 0:00
-
55.
Robert Scott
(GBR, Canyon dhb p/b Soreen)
+ 0:00
-
56.
Jacob Eriksson
(SWE, Team Coop)
+ 0:00
-
57.
Ross Lamb
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
+ 0:00
-
58.
Alan Riou
(FRA, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:00
-
59.
Damian Papierski
(POL, CCC Development Team)
+ 0:00
-
60.
Peter Williams
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
+ 0:00
-
61.
Adriaan Janssen
(NED, À Bloc CT)
+ 0:10
-
62.
Aden James Paterson (AUS, À Bloc CT)
+ 0:10
-
63.
Wesley Kreder
(NED, Circus - Wanty Gobert)
+ 0:00
-
64.
Rens Tulner
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
+ 0:10
-
65.
Meindert Weulink
(NED, À Bloc CT)
+ 0:10
-
66.
Jérémy Lecroq
(FRA, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:10
-
67.
Ben Hardy
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
+ 0:10
-
68.
Brian Van Goethem
(NED, Lotto Soudal)
+ 0:10
-
69.
Benoît Jarrier
(FRA, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:10
-
70.
Jérémy Leveau
(FRA, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
+ 0:10
-
71.
Jeroen Eyskens
(BEL, EvoPro Racing)
+ 0:10
-
72.
Andreas Schillinger
(GER, Bora - Hansgrohe)
+ 0:10
-
73.
Marco Doets
(NED, À Bloc CT)
+ 0:10
-
74.
Tobias Mørch Kongstad
(DEN, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 0:10
-
75.
Kévin Ledanois
(FRA, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:10
-
76.
Erik Bergström Frisk
(SWE, Bike Aid)
+ 0:10
-
77.
Sasha Weemaes
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:10
-
78.
Pierre Idjouadiene
(FRA, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
+ 0:10
-
79.
Bram Welten
(NED, Team Arkéa - Samsic)
+ 0:10
-
80.
Julien Morice
(FRA, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:10
-
81.
Bert De Backer
(BEL, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:10
-
82.
Jonas Van Genechten
(BEL, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 0:10
-
83.
Marcus Burghardt
(GER, Bora - Hansgrohe)
+ 0:16
-
84.
Jacob Scott
(GBR, Canyon dhb p/b Soreen)
+ 0:26
-
85.
Gilles De Wilde
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
+ 0:26
-
86.
Kevyn Ista
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 0:26
-
87.
Ludwig De Winter
(BEL, Circus - Wanty Gobert)
+ 0:32
-
88.
Shane Archbold
(NZL, Deceuninck - Quick Step)
+ 0:32
-
89.
Ludovic Robeet
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 0:32
-
90.
Dimitri Peyskens
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 0:32
-
91.
Franklin Six
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 0:35
-
92.
Trond Håkon Trondsen
(NOR, Team Coop)
+ 0:42
-
93.
Stijn Steels
(BEL, Deceuninck - Quick Step)
+ 0:47
-
94.
Ruben Eggenberg
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 1:05
-
95.
Abram Stockman
(BEL, Team SKS Sauerland NRW)
+ 1:05
-
96.
Jannik Steimle
(GER, Deceuninck - Quick Step)
+ 1:55
-
97.
Ben Walsh
(IRL, EvoPro Racing)
+ 1:55
-
98.
Brent Van Moer
(BEL, Lotto Soudal)
+ 1:55
-
99.
Thomas Stewart
(GBR, Canyon dhb p/b Soreen)
+ 2:20
-
100.
Torkil Veyhe
(DEN, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 3:21
-
101.
Tord Gudmestad
(NOR, Team Coop)
+ 3:25
-
102.
Lionel Taminiaux
(BEL, Wallonie Bruxelles)
+ 3:52
-
103.
Gianni Marchand
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 3:52
-
104.
Benjamin Declercq
(BEL, Team Arkéa - Samsic)
+ 4:30
-
105.
Elias Van Breussegem
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 5:33
-
106.
Justin Wolf
(GER, Bike Aid)
+ 5:33
-
107.
Julian Braun
(GER, Team SKS Sauerland NRW)
+ 5:33
-
108.
Cyrus Monk
(AUS, EvoPro Racing)
+ 5:33
-
109.
Vitor Zucco Schizzi
(BRA, EvoPro Racing)
+ 5:33
-
110.
Aaron Kearney
(IRL, EvoPro Racing)
+ 5:33
-
111.
Daniel Bichlmann
(GER, Bike Aid)
+ 5:33
-
112.
Thijs De Lange
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
+ 5:33
-
113.
Michiel Stockman
(BEL, Team SKS Sauerland NRW)
+ 5:33
-
114.
Raphael Krähemann
(SUI, Swiss Racing Academy)
+ 5:33
-
115.
Jesper Schultz
(DEN, Riwal Readynez Cycling Team)
+ 5:33
-
116.
Michaël Van Staeyen
(BEL, Tarteletto - Isorex)
+ 5:33
-
117.
Nils Wolffenbuttel
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
+ 5:33
-
118.
Kris Boeckmans
(BEL, B&B Hotels - Vital Concept)
+ 5:33
-
119.
Oskar Nisu
(EST, EvoPro Racing)
+ 5:33
-
120.
Jasper De Plus
(BEL, Circus - Wanty Gobert)
+ 5:33
-
121.
Jesse De Rooij
(NED, Bike Aid)
+ 5:33
-
122.
Karol Wawrzyniak
(POL, CCC Development Team)
+ 5:33
-
DNF.
Kacper Walkowiak
(POL, CCC Development Team)
-
DNF.
Michal Galka
(POL, CCC Development Team)
-
DNF.
Louis Leinau
(GER, Team SKS Sauerland NRW)
-
DNF.
Jord Baak
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
-
DNF.
Timo De Jong
(NED, VolkerWessels - Merckx Cycling Team)
-
DNF.
Ian Garrison (USA, Deceuninck - Quick Step)
-
DNF.
Ide Schelling
(NED, Bora - Hansgrohe)
-
DNF.
Wouter Wippert
(NED, EvoPro Racing)
-
DNF.
Ylber Sefa
(ALB, Tarteletto - Isorex)
-
DNF.
Jacob Hennessy
(GBR, Canyon dhb p/b Soreen)
-
DNF.
Owen James
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
-
DNF.
Rasmus Byriel Iversen
(DEN, Lotto Soudal)
-
DNF.
Marijn Van Den Berg
(NED, Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel)
-
DNF.
Fabian Paumann
(SUI, Swiss Racing Academy)
-
DNF.
Mel Van Der Veekens
(NED, À Bloc CT)
-
DNF.
Mathias De Witte
(BEL, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Tom Dernies
(BEL, Natura4Ever - Roubaix - Lille Métropole)
-
DNF.
Loïc Vliegen
(BEL, Circus - Wanty Gobert)
-
DNF.
Robbe Ghys
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Kenny De Ketele
(BEL, Sport Vlaanderen - Baloise)
-
DNF.
Jonas Härtig
(GER, Team SKS Sauerland NRW)
-
DNF.
William Harper
(GBR, SwiftCarbon Pro Cycling)
-
DNS.
Jérôme Baugnies
(BEL, Canyon dhb p/b Soreen)